Skandal :Bleona Qereti debaton ashpër me Robert Aliajn ne emision live ja arsyeja!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Mbrëmjen e sotme gjatë emisionit “Love Story” live në Tv Klan dy nga opinionistët kanë patur një debat tepër te rënd dhe gjithashtu kan kaluar dhe në ofendime ndaj njeri -tjetrit.

I gjithë debati ka nisur pasi Roberti është shprehur se ai ka krijuar një familje ndryshe nga dy opinionistet që ka ne krah gjat spektaklit.Kjo nuk u pritë aspak mirë nga Bleona e cila u revoltua tej mase shumë mga akuzat që u bëne.

Biseda mes tyre:
Robert Aliaj: Ky është fakt, femrat interesohen për gjërat dhe meshkujt për personin. Kur vjen puna për të folur për marrëdhënien e dashurisë sepse jam unë ai që mund të jap një ide sepse jam unë ai që ka ndërtuar një familje dhe kam dy zonja që nuk e kanë arritur këtë gjë.
 
Bleona Qerreti: E ke gabim, unë kam familjen që 13 vjeç.
 
Roberti: Po, pra por ti jeton me familjen tënde të babait, jo tëndin dhe ky është modeli më kot që mund t’i japim këtyre vajzave.
 
Bleona: Si mund të rrish ti në një lidhje kur nuk je i lumtur?
 
Robert Aliaj: Në Amerikë nuk i çohet modeli “Qerreti” i jetës, të jetosh me familjen në moshën 50 vjeç
 
Bleona : Ti qenke komplet idiot, ty s’të paskam njohur fare. Çfarë është kjo idiotësi e madhe?!
 
Roberit Aliaj: Jo një vajzë të rrijë gjithë jetën në familjen e vet
 
Alketa Vejsiu: Lëri vajzat të jenë kush duan të jenë…
 
Robert Aliaj: Gjithsecili duhet të bëjë jetën e vet
 
Bleona : Mos u merr me prindërit e mi fare, thuaj më fal tani!
 
Robert Aliaj: Po flas për familjen në përgjithësi
 
Bleona: Kjo është bullizëm, kush je ti mor zotëri? Ti je këngëtari më i mirë në mes të gjithë piktorëve dhe piktori më i mirë në mes të gjithë

Related Posts