Nëna e tij u shtrua në spital.Butrint Imeri shfaqet i shqetësuar!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Butrint Imeri është një këngëtar shumë i dashur.Me anë të një postimi ai i ka shqetësuar shumë ndjekësit e tij .Në fotografin e postuar në “Instastory” e tij duket nëna e tij e shtruar në spital dhe Butrinti i cili i ështe gjendur pran dhe po i mban dorën,gjithashtu ai mbi foton ka shkruar mum (mami) dhe një zemër .

Ai nuk e ka bër të ditur se çfar po ndodh me të dhe se cila është arsyeja e shtrimit të saj në spital .

Related Posts