Fituesi i ‘Big Brother’6 bën deklarata të forta për lidhjen e Donald Veshajt, “Bora Zemani është bërë gjysmë robi’’

Bora -Donald -Beatrix janë tashmë në qëndër të vëmëndjes dhe diskutimeve jo vetëm mga fancat por dhe nga disa figura publike.Dy ish-konkurrentët e…