Fituesi i ‘Big Brother’6 bën deklarata të forta për lidhjen e Donald Veshajt, “Bora Zemani është bërë gjysmë robi’’

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora -Donald -Beatrix janë tashmë në qëndër të vëmëndjes dhe diskutimeve jo vetëm mga fancat por dhe nga disa figura publike.Dy ish-konkurrentët e  “Big Brother VIP,” Ardit dhe Kledi kanë hapur video live në Instagram së bashku me fituesin e BB 6,  dhe Atdhe Xharravina i cili është një nga ish-konkurentët e “Për’puthen” 2.

Bora -Donald -Beatrix janë tashmë në qëndër të vëmëndjes dhe diskutimeve jo vetëm mga fancat por dhe nga disa figura publike.Dy ish-konkurrentët e  “Big Brother VIP,” Ardit dhe Kledi kanë hapur video live në Instagram së bashku me fituesin e BB 6,  dhe Atdhe Xharravina i cili është një nga ish-konkurentët e “Për’puthen” 2.

Related Posts