Donaldi nisi romancën me Trixën, Semi hakmerret ndaj tij!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Së fundmi afrimiteti i Donaldit me Beatrix ishte tepër i madh .Dyshja tashmë po shijojn lidhjen e tyre dhe po shkëmbejn shumë puthje pasionante.
Afrimiteti i aktorit me Beatrix nuk u prit mir nga publiku i cili i jan kthyer kundër ku gjithashtu disa figura publike kan mbajtur qëndrimin e tyre rreth kësaj historie duke treguar që janë me Borën.

Bora Zemani nuk ka reaguar fare në lidhje me situatën por ka qën Semi Jaupaj e cila është ndjer shumë e zhgëmjyer nga Donaldi pas romancës së re që nisi në BBV . Semi nuk e ndjek më Donaldin në rrjetin social “Instagram”.

Related Posts