REAGON Bora Zemani ne lidhje me Donaldin!!!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Aktori Donald Veshaj është sulmuar shumë ditët e fundit për afrimitetin e tij me këngëtaren Beatrix Ramosaj .Donaldi në dhomën e rrëfimit është shprehur që Beatrix është ajo që ai don dhe nga ai moment nuk ka pasur asnjë reagim nga Bora Zemani .
Në spektaklin e mbrëmjes së kaluar Donaldi vendosi pikat mbi i duke lën pas Borën dhe duke treguar se ai zgjedh tvazhdoj romancen me Trixa .

Bora zemani ka reaguar tani së fundmi me një postim në Instastory ajo është shprehur:

Ju lutem qetësohuni!!

Edhe Donaldi është njeri…edhe ai mund të gabojë,edhe ai mund të zgjedhë rrugë të tjera,edhe ai ka të drejtën të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij.

Por mos gjykoni ,mos kryqëzoni dhe mos dënoni.

As un nuk po e bëj!

Related Posts