Donaldi nuk duron dot me, kerkon te ike nga shtepia!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Donaldi nisi një romancë të re brenda në “Big Brother VIP” me Beatrix duke lënë moderatoren Bora Zemani duke e pritur jashtë për një sqarim me njeri -tjetrin dhe një mundësi rikthimi sëbashku .
Spektaklin e së premtes Donaldi mori shumë akuza për mënyren si është sjellur ai ,gjithashtu mbrëmjen e së shtunës teksa banorët qëndronin ne oborrin e shtëpis kanë dëgjuar një zë nga jashtë .Beatrix ka qën ajo e cila ka reaguar duke u çuar dhe duke bërtitur.Kush je ti”- ka thene ajo nderkohe nga ana tjeter eshte degjuar.
”O Donald o maskara! Jam fans i Bores ke bere gabim shume te madh”
Si duket nga ngjarjet e fundit Donaldin e kanë rënduar dhe ka kërkuar ta nxjerrin nga aty që të largohet .

“Më nxirrni që këtu!”, ka shkruar ai mbi një pasqyrë.

Related Posts