Ekskluzive/ Romeo Veshaj futet sot ne “Big Brother VIP”! Arbana Omani tregon vendimin e marrè pèr Donald Veshaj

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Pak kohë  më parë Arbana ka realizuar një video me Romeon teksa i thotë se shumë persona në ditë ia kërkojnë ta fusë Romeon në vend të Donaldit që të ketë ngatërresa.Kjo nuk është dukur ide jo e mirë për Romeon ai nuk e ka përjashtuar këtë mundësi duke thënë se nuk do ishte keq.

Tashmë është vendosur që të bëhet një lojë dhe të ket ngatrresa për banorët.Pra dy vëllezerit do shkëmbehen së bashku.

Arbana Osmani e ka konfirmuar këtë loje me anë të një InstaStory.

Related Posts