Habit ish-konkurenti i “Big brother”:Te gjithe jane ne loj, edhe BORA!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Shumë figura publike kanë dhënë mendimin dhe qëndrimin e tyre për trekendshin e formuar Bora-Donald-Beatrix.
I ftuar në emisjonin “Shqipëria Live” ish banori i “Big Brother VIP “ ka folur dhe ka shprehur mendimin e tij rreth tyre.

“Unë kam përshtypjen se kjo treshe midis Borës,Donaldit dhe Beatrixit ja kanë arritur qëllimit,përtej kësaj që ne shohim matanë ekranit.Ata e kanë arritur atë që duan.Unë mendoj se nuk ka dashuri aty brenda.

Nëse do e pranojmë që ka një lojë,sepse për loj luhet,mendoj se ka një “dashuri” që ne ta vuanim bga jashtë.Të gjithë janë në lojë aty ,jo vetëm Beatrix dhe Donaldi ,por edhe Bora është në lojë.Edhe vetë ajo e ka një dozë të lojës.Bashke me shkrimin që bëri” u shpreh Adi.

Related Posts