“Janë thyer rregulla të forta”, për çfarë flet Kledi! Zbulon lidhjen që ka me Arbana Osmanin!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga ish banorët e “Big Brother VIP” është Kledi Hysa.Ai ka qënë i ftuar në programin “Abc e Pasdites”.
Kledi ka folur për ngjarjen që ndodhi mes tij dhe Beatrix . Ai është shprehur se nuk ka treguar që ishte në një lidhje jashtë shtëpisë se “vëllait të madh “ sepse Beatrix nuk i ka drejtuar një pyetje që të marë një informacion të till.

“Ajo asnjëherë nuk më pyeti, a je në lidhje? Sepse në po bënim muhabet dhe s’mund të thosha që jam i lidhur. Ajo iku, le ta shijoj Donaldi. E dashura ime nuk erdhi prej problemeve me avjonin, jo se nuk donte. Kishte shkruajtur gjëra për mua por nuk u transmetuan. Jemi bashkë, të shohim për më tej” u shpreh ai.

Gjithashtu Kledi ka folur dhe për marrdhënjen e Donaldit dhe Beatrix të cilët me sa duket tashmë kanë ndjenj për njëri-tjetrin. 

Për këtë gjë, Kledi nënvizoi se në fillim mendoi së ishte një lojë, por që mesa duket diçka po ndodh mes tyre.

Ne emision ata kan diskutuar dhe rreth një deklarate që aktorja Monika ka bër teksa bisedonte me banorët e tjerë.Monika ka thënë se Kledi qëndron në shtëpi për shkak të Arbana Osmanit, sepse kanë qenë shok në të njëjtën shkollë.
Aty janë thyer shumë rregulla të forta. Arbana thjesht më ndihmoi të hyja.
Monika dihet ça flet tani, s’thotë pastaj. Monikës nuk i takonte fare, kalon kufinjtë’ ka thënë Kledi.

Related Posts