Beatriksi e përqafon,Donaldi nuk duron dot më dhe i fut duart në vendin intim(VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Romamca që nisi dyshja Donald dhe Beatrix brenda shtëpis së “Big Brother VIP” është komentuar shumë në rrjet pasi ishte një trekendesh Bora Donald dhe Beatrix ku afrimiteti i tyre u mor si tradheti ndaj Borës.

Çifti Beatrix dhe Donald tregojnë shumë afrimitet mes tyre duke shkëmbyer puthje dhe perqafime me njëri tjetrin.Një video ka qarkulluar shumë në rrjete sociale ,ku duket një moment që Donaldi prek në zonat intime këngëtaren Beatrix.Çifti po qëndronte në divan,kur në një moment këngëtarja afrohet dhe përqafon aktorin,kurse ky i fundit e prek nga pjesët intime duke mos u përmbajtur para kamerave.

Related Posts