Romeo i kthen Donaldit qaforen që i dhuroi Borës?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në “Big Brother VIP “ aktori Donald Veshaj është suprizuar me ardhjen e vëllait të tij binjak Romeo Veshaj , i cili hyri per te takuar dhe këshilluar vëllain por gjithashtu për ti bërë një lojë banorëve.
Publikut i ka rënë në sy varsja që Romeo mbante në qafë dhe që supozohet të jetë e Donaldit .

Të njëjtën varse Donaldi  e ka hedhur jashtë shtëpisë së famshme, me qëllim që t’i dërgohet Bora Zemanit për përvjetorin e tretë të lidhjes së tyre.Publiku ka filluar aludimet se Bora Zemani ia ka rikthyer varsen me anë të Romeos.

Related Posts