“Jeni bërë të gjitha njësoj me këto ndërhyrjet!” Arbana Osmani u përgjigjet kritikave në Instagram!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun.Ajo shfaqet gjithmon e thjesht dhe vetvetja. Moderatorja Arbana është një person pa komplekse e cila poston foto ku është pa make up e sapo zgjuar nga gjumi etj.

Ajo ka postuar një foto nga nga spektakli i të premtes ku ka marrë shumë kritika për editimin e fotos së saj.Ndjekësit kan aluduar se moderatorja ka bërë ndërhyrje estetike dhe ka ndrryshuar.

Një nga komentet kundrejt Arbanës: Çu bëtë të tëra njësoj si binjake me këto ndërhyrje. Ç’të bën leku!” Ky koment nuk ka kaluar pa marrë një përgjigje edhe nga Arbana që shkruan: “Njësoj i kemi filtrat”, duke treguar se bëhet fjalë për ndërhyrje që të gjitha u bëjmë fotove dhe jo ndërhyrje estetike.

UserOnline

Related Posts