Bora Zemani përfundon në spital!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora Zemani së fundmi është në qëndër të vëmëndjes për shkak të trekëndshit Bora-Donald-Beatrix që u krijua .

Ka qënë këngëtarja Semi Jaupaj kësaj here që ka shqetësuar të gjithë ndjekësit e mikeshës së saj më të mirë Bora.

Me anë të një InstaStory Semi ka treguar që moderatorja Bora Zemani nuk është mirë pasi ka përfunduar në spital.

Në foto shihet dora e moderatores, me vigon dhe serum krah shoqeve të saja që po i qëndrojnë afër. Përpos shkrimit dhe disa luleve që i kishin dhuruar, ende nuk i dihet arsyeja përse Bora ka përfunduar në spital.

“Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë”, shkruan Semi në postimin që shqetësoi të gjithë.

UserOnline

Related Posts