Me Sarën në studio, Ledri Vula komplimenton Beniadën dhe ky DETAJ na shpëtoi!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Mbrëmjen e kësaj të premte në “Big Brother VIP” ishin të ftuar special Ledri Vula dhe Ylli Limani .

Ledri Vula ka suprizuar dy miqtë e tij Dj PM  dhe Dj DAGZ .Gjithashtu ai ka takuar dhr banorët e tjerë .Teksa partenrja e tij Sara e priste në prapaskena Ledri ka komplimentuar modelen Beniaden duke i thënë: Je shumë e mirë.

Banorët filluan të brohorasin  dhe qeshën me komplimentin e Ledrit.

UserOnline

Related Posts