Çfarë ndodhi? Vjen puthja në buzë e Arjolës brenda shtëpisë së Big Brother Vip(VIDEO)

Share: Share on facebook Facebook Share on email Email Share on whatsapp WhatsApp Aktorja Arjola Demiri është një nga banoret e “Big Brother VIP”.Ajo është treguar një person i dashur dhe shumë i matur.Arjola dhe Beniada i dhuruan njëra tjetres një puthje në buzë teksa ndodheshin në dhomën e gjumit në errësirë duke biseduar me …