Bora Zemani feston ditelindjen e djalit nga spitali!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora Zemani mbrëmjen e djeshme është  shtruar në spital siç dhe e kemi parë në një foto të postuar  në Instagram nga Semi. Sot të gjithë kemi qënë të shqetësuar për Boren deri në momentin që ajo postoj disa foto me djalin e saj teksa është duke i kërkuar  falje ati që nuk e kishe uruar akoma për  ditlindje sepse ai sot ka ditëlindjen.Më vonë kemi parë dhe një video të postuar nga Olsa Muhametaj që tregon se Bora  është shumë mirë dhe këtë gjë e ka konfirmuar dhe vetë Bora e cila thot qe jam mirë.

Ndiqni videot e postuara ne InstaStory:

UserOnline

Related Posts