SHERRI ALBERIE HADERGJONAJ DHE ARDIT GJEBREA, ZBULOHET E VERTETA!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Albëria tha se Arditit i ka ngelur hatri nga deklarata e saj dhe që atëherë nuk flasin më. Albërije Hadërgjonaj ishte e ftuar në “NIN” ku ka treguar se ajo nuk flet më me Ardit Gjebrean .Këngëtarja ka treguar se ata kan debatur me Arditin , pasi ajo është shprehur se nuk i pëlqen mënyra e votimit te “Kënga Magjike”.

“Me Arditin kemi pasur një debat për “Këngën Magjike” se unë e thashë që nuk më pëlqen votimi, atij i ka ngelur hatri. Unë me Arditin nuk flas më sepse i ka ngel merak pse e kam thënë unë atë gjë.

Unë e kam thënë sepse nuk më pëlqen ai votim, jo që për shembull larg qoftë pse fitoi ky apo ai, e fituan sepse janë artista të mëdhenj. Mua nuk më pëlqen votimi se futet Albërija, Aurela, Flori, Elvana tjetri-tjetri, këto të rinjtë pastaj dhe nëse kanë ndonjë super këngë ngelen mbrapa. Kjo gjë nuk është në rregull. Unë Arditin e vlerësoj jashtë mase, është një burrë i zgjuar, artist i mirëfilltë por mua nuk më duket normale që unë të votoj dikë. Ka qenë ndoshta një keqkuptim”,- tha Hadërgjonaj.

UserOnline

Related Posts