Zbulohen fotografitë e vajzës nga Librazhdi, e cila u bë pjesë e programit me fytyrë të fshehur!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga emisionet më të ndjekura është “Për’puthen” .Të shtunën në

“Për’puthen” prime u bënë pjesë dy konkurente të reja .Njëra nga hyrjet e reja quhej Ana Gjini .Konkurentja tjetër nuk e ka treguar identitein e saj pasi produksioni ka vendosur ta prezantoj vetëm me anë të zërit. Ajo realizoi një takim me Erionin duke zbuluar detaje nga vetja por jo identitetin.Moderatorja Bora Zemani ka treguar se vajza do të prezantohet ditën e hënë por ndjeksit jan treguar më të shpejtë duke zbuluar kështu identitetin e saj vetë.

U tha se ditën e sotme vajza do të bëhet pjesë e studios dhe do të zbulohet si duket por ndjekësit nuk presin aq shumë.

Në rrjet tashmë po qarkullojnë fotografi të 21-vjeçares, e cila quhet Alesja Hoxha.

UserOnline

Related Posts