Njerëzit e mi janë sharë e kërcënuar”, Fifi zbulon me çka u përball kur doli nga shtëpia!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Fifi ka qënë një nga banoret e “Big Brother VIP” ajo u largua pasi vendosi qe ti jepte rëndësi shëndetit të saj.

Këngëtarja Fifi ka ber ndrryshim në pamjen e saj dhe gjithashtu kaloj disa ditë pushime ne Turqi.

Me anë të një posti në Instastory në bashk bisedim me ndjekësit e saj ajo foli pēr atë që e lëndoi më së shumti kur doli jashtë.

“Rrugëtimi im ka bërë që disa njerëz të iknin vet nga lista e shokëve fals. Kjo më ka bërë me u ndier mirë në fakt. Çka m’ka dhimt janë goditjet që kanë marrë njerëzit e mi duke i ofenduar, sharë, fyer e torturuar. Mesazhe prej më të shpifurve, mesazhe super negative, mos të them dhe kërcënuese. Nuk pretendoj që të më duan të gjithë se do ishte budallallëk. Po të shkonin deri në atë pikë as atë nuk e besoja kurrë.”, është shprehur Fifi.

UserOnline

Related Posts