Zyrtarizohet lidhja? Don Xhoni takohet me modelen ruse dhe ja cfare ndodhi!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Pas famës ndërkombëtare që Don Xhoni mori me hitin e tij ‘Make a pose’, një modele ruse Ariana Lirey ka shprehur pëlqimin e saj që e ka ndaj reperit Don Xhoni. Shpeshë herë me anë të instagramit i kemi parë të ngacmohen me njëri-tjetrin ku tregohen mjaft të afërt .

Modelja ka treguar që është e gatshme që të marë mbiemrin e këngëtarit Don xhoni dhe gjithashtu ajo ka berë tatuazh portretin e tij.

Dyshja se fundmi janë takuar në Dubai dhe me anë te fotove dhe videos kan treguar se ata janë shumë të lumtur.

UserOnline

Related Posts