Bora vazhdon te mbaj akoma nje kujtim te shtrenjte nga Donaldi ne shtepi!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora Zemani së fundmi është në qëndër të vëmëndjes nga të gjithë.

Ditët e fundit ajo ishte e shtruar në spital ku ka treguar qe tashmë ndihej mir dhe gjithçka është ne rregull.

Ditën e djeshme moderatorja Bora ka postuar një Instastory nga shtëpia e saj ku falenderon të gjithë ata që i kanë qëndruar pranë dhe i kan shkruajtur pas operacionit

Ajo që mori vëmëndjen në këtë Instastory është një pikturë e aktorit Donald Veshaj .

Bora si duket e mban akoma dhuratën që ish i dashuri i saj i ka bërë dhe është shumë e shtrenjtë për të .

UserOnline

Related Posts