“Do dat une sot”, Banori j “Big Brother VIP” e thote hap reagimi i Ilirit nuk duhet humbur

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga banorët e nominuar së bashkë me Ilirin, Einxhel dhe Arjolën është Claudio.

Ai ka biseduar me Ilirin rreth nominimeve duke u shprehur se do të jetë ai që do ta ndërpresë këtë rrugëtim në”Big Brother ViP”.

Biseda mes tyre:

“Do dal unë, s’ka rrugë tjetër,”-tha Claudio.

“Nuk e di çfarë të të them me të vërtetë”,- i tha Iliri.

Gjithashtu kujtojmë se Claudio është i nominuari me më shumë vota duke u ndjekur nga Iliri më pas.

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.

UserOnline

Related Posts