E papritur: Semi rikthehet sonte e ftuar në ‘Big Brother VIP’

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Semi Jaupaj është një nga ish banoret e “Big Brother VIP” . Javë më parë Semi ishtë e ftuar në studio dhe pasi nuk përballoj dot afrimitetin dhe deklarat e Donaldit me Beatrix dhe kështu ajo vendosi të lërë studion.

 Por me anë të një fotografie të postuar në Instastory ajo ka shkruar :”Shihemi sonte”.

Si duket këngëtarja Semi sonte do të marë pjesë në transmetimin live të “Big Brother VIP”

UserOnline

Related Posts