Nga lidhja me Azemin te sherri me Argjendin, flet Ritvana: Do ta hedh në gjyq. Azemi një djalë shumë i mirë, mund të kemi një…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Që të gjithë menduan se mund të  bëhenin një nga çiftet pasi paten disa takime dhe kimi mes njëri tjetrit.

Por gjithçka ra posht pasi ata filluan debatet dhe akuzat me njëri tjetrin.

Ishte Argjendi ai që ka akuzuar Ritvanen ditën e largimit nga programi që ata janë takuar në shtëpinë e tij dhe kjo është mohuar nga Ritvana.

E ftuar në emisionin  “Shqipëria Live” Ritvana ka deklaruar që Argjendin do ta hedhë në gjyq për shpifje .

Gjithashtu është aluduar për një lidhje mes saj dhe Azemit por ajo nuk i ka hedhur poshtë kto aludime.

Ajo ka treguar se flet shpesh me Azemin dhe i pëlqen shumë si djal. Ajo tha se derimë tani nuk ka asgjë të konsoliduar mes tyre por kjo nuk do të thotë se nuk do të ketë.

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.

UserOnline

Related Posts