Policia shkon te shtëpia e famshme, çfarë ndodhi në mes të natës në BBV?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në “Big Brother VIP “ është raportuar se ka ndodhur një incident ku në afërsi të shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë parë dhe policë.

Teksa banorët ishin në oborr dhe po diskutonin me njëri-tjetrin ,në një moment dikush nga jashtë ka gjuajtur  me gurë dhe sende të forta drejt banorëve.

Nuk dihet ende nëse ka ndonjë te arrestuar apo të dyshuar për këte situat.

 

UserOnline

Related Posts