Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin, SULMOHET nga jashtë shtëpia e ‘Big Brother VIP’!Reagimi i banorëve

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një incident ju ka ndodhur banorëve të shtëpis më të famshme në Shqipëri .

Teksa banorët ishin në oborr dhe po diskutonin me njëri-tjetrin ,në një moment dikush nga jashtë ka gjuajtur  me gurë dhe sende të forta drejt banorëve.Në rrjete sociale janë publikuar video ku drejt banorëve të “Big Brother VIP” hidhen sende të forta dhe banorët duken shumë të shqetësuar për situaten në fjalë. Nuk dihet ende nëse ka ndonjë te arrestuar apo të dyshuar për këte situate.

UserOnline

Related Posts