‘’Nuk po i lënë rehat koleget e Borës’’, nëna e Beatrix reagon me një postim ku flitet për raportin e vajzës së saj me Donaldin

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Romanca e dyshes Beatrix dhe Donald është akoma nëë vëmëndje nga publiku dhe medjat .Gjatë spektaklit lidhja e tyre është komentuar sërisht nga opinionistët dhe banorët .

Beatrix dhe Donald kanë deklaruae se e duan njëri tjetrin dhe gjithçka do ta vertetojn me kohën në të ardhmem.

Pasi publiku është i ndarë në dy pjese disa përkrahin Bora Zemanin dhe disa Beatrix Ramosaj ka reaguar mamaja e Beatrixit duke shpërndarë në Instagramin e saj një postim të faqes ‘’Lolita’’ ku mes tjerash përmendet edhe Bora.

“Nuk po e lënë rehat xhelozet e shtëpisë dhe koleget e Borës, po bëjnë çmos ta nxjerrin keq Donaldin. Në ndjenjat e tjetrit mund të dyshojnë vetëm ata/ato që nuk kanë përjetuar kurrë dashurinë ose janë të shtirur në marrëdhëniet e tyre. Lërini ata dy të rinj të shijojnë si të duan atë lidhje, boll i kërkuat ekg zemre, vërtetim nga kryeplaku i Kasharit, rrëfim të prifti dhe vëllai i madh vetëm për pasiguritë që keni ju me partnerët tuaj” – thuhet në reagim me të cilin  pajtohet edhe vet Antigona.

UserOnline

Related Posts