Adriana Matoshi iu reagon banorëve të BBV që po flasin pas shpine për Arjolën: Ua marrsha dhimbjen e shpirtit kur e ndjeni fituesin

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Adriana Matoshi është mikja më e mirë e Ariolës.Javë më parë ajo ishte pjesë e “Big Brother VIP” për të suprizuar aktoren Ariola Demiri e cila është një konkurente shumë e fortë.

Aktorja dhe deputetja Adriana e ka mbështetur publikisht mikeshën e saj më të mirë Arjola Demiri.Ajo ka reaguar kundrejt  një videoje të “Big Brother VIP”,ku janë disa nga banorët që flasin për Arjolën dhe e imitojnë atë.

Adriana me anë të një postimi në Instastory e ka quajtur si një “frikë nga fituesja” atë që banorët e tjerë po bëjnë prapa shpinës së saj.

“Kur të bëhen vogëlushët bashkë për me fole për Arjolën seç më kapë një e qeshur. Ua marrsha dhimbjen e shpirtit kur e ndjeni fituesin. Kënaquni edhe pak zemrat e vogla pastaj ju ftojmë të festojmë për Arjolën. Arjola është fituesja e shumë zemrave të sinqerta e njerëzve të drejtë. Juve ju doli boja me sabah”, ka shkruar ajo në postimin që ka bërë në Instastory.

UserOnline

Related Posts