Sheila dhe Kledi çift jashtë Big Brother? (Video)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Sheila dhe Kledi janë dy nga ish banorët e “Big Brother VIP”. Ata krijuan një miqësi të mirë me njëri tjetrin që si duket e vazhdojnë akoma atë.

Në rrjete sociale po qarkullon një video e dyshes teksa janë shumë pranë njëri tjeteit duke dhuruar përqafime dhe puthje .

Fancat kan qën ata që kanë aluduar të ketë një lidhje mes tyre.

Por gjithçka mund të jetë thjesht një afrimitet për ndonjë videoklip ose ndonjë reklamë gjithçka ngelet për tu parë.

UserOnline

Related Posts