E BUJSHME! Donaldi befason me deklaratën për Bora Zemanin: Kur mora vesh historitë që ka pasur…

Share: Share on facebook Facebook Share on email Email Share on whatsapp WhatsApp Aktori Donald Veshaj ka qën pjes e një lidhje me moderatoren Bora Zemani .Ai la gjithçka pas duke nisur kështu një romancë të re brenda shtëpisë më të madhe të Shqipëris me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Teksa bisedonte me Meridianin, Donaldi na ka …

‘’Nuk po i lënë rehat koleget e Borës’’, nëna e Beatrix reagon me një postim ku flitet për raportin e vajzës së saj me Donaldin

Romanca e dyshes Beatrix dhe Donald është akoma nëë vëmëndje nga publiku dhe medjat .Gjatë spektaklit lidhja e tyre është komentuar sërisht nga opinionistët dhe banorët….