Zbulohet lidhja e fshehtë e Atdheut me Arjolën?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Së fundmi janë ngritur aludime për mardhënien e aktores Tropojane Arjola Demiri dhe ish konkurentit të “Per’puthen”

Ardhe Xheravina.Në rrjete sociale thuhet se ata jo vetëm se kan qën në një lidhje por edhe kanë bashkëjetuar .Të gjitha këto aludime kanë nisur pas debateve të Arjolës me Antonelen . Madje vajzat akuzuan njëra-tjetrën që kanë qenë të lidhura me Atdheun.

Rreth kësaj çështje se fundi ‘n’ZOOM official’ ka përgatitur një storje ku tregohet që burime të afërta më këtë portal kanë bërë të ditur se aktorja  ka bashkëjetuar më ish konkurentin e “Për’puthen” dhe për këtë gjë Arjola ka debatuar me Antonelën, duke mos dashur ta zbulojë atë që ka ndodhur mes tyre.

Gjithashtu  thuhet se ajo është kapur në momente intime në një restorant në Prishtinë me Atdheun.

Të gjitha këto ngelin thjesht aludime të pa vërtetuara .Nuk ka pasur asnjë reagim nga ana e Atdheut .Nëse mes tyre ka pasur një lidhje të tillë mbetet për tu parë.

UserOnline

Related Posts