Çfarë po ndodh? Detaji nga lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt që po çmend rrjetin

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Aktori Romeo Veshaj është përfolur shumë në media për raportin e tij me vajzat dhe se fundmi thuhet se Romeo vijon të jetë në lidhje me Aleksia Peleshin.

Ish e dashura e aktorit Jonida Maliqi ka postuar një foto ditën e djeshme me një xhaketë të cilën aktorit Romeo Veshaj ja kemi parë në një nga daljet e tij televizive në “Shiko Kush Luan”.

Disa nga komentet që janë bërë mes këngëtares dhe një nga mikët e saj tek fotoja e postuar ka ngritur aludimet se mes dyshes akoma nuk ka marr fund .

Komenti Jonides:

“Deri tani ende nuk me eshte merzitur keshtu qe prit edhe pak”.

UserOnline

Related Posts