Sapo zbuloi kur rikthehet në ekran? Flet Luana Vjollca: Ja e VËRTETA!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Është përhapur në rrjet lajmi se moderatorja Luana Vjollca do të rikthehet sërish në 1 Janar me show-n më të ndjekur “Shiko Kush Luan”.

Vetë Luana Vjollca ka vendosur të reagojë ajo ka  treguar se postimi i saj në “Instastory” është keqkuptuar dhe lajmi që ajo do të rikthehet në ekran më datën 1 Janar nuk është i vërtetë.  Ajo premtoi rikthimin e saj shumë shpejt në ekran dhe me shumë surpriza para se të shfaqet në TV. Gjithashtu ka  treguar se ka nevojë për pak pushim pasi lodhja ka qenë e madhe e këtë e ilustron me disa foto pas xhirimeve të gjata për programin e 1 Janarit .

“Tani po kuptoj që story i mëparshëm është keqkuptuar!

 

Ishte thjesht një shprehje dashurie për gjithë ataaa milionaaa që më shkruajnë se duan të shohin “Shiko Kush LUAN” më 1 Janar si përherë. Asgjë më shumë.

 

Ju dua. Më mungoni dhe ju mua shumë!

 

P.s Kur të kemi lajmin e madh do e merrni vesh të gjithë. Deri atëhere “stay tuned”se ka gjëra të reja dhe të bukura!!!

 

“Pastaj ca pushime i kam merituar dhe une se shihni pak ç’kam heq!”, përfundon Luana duke qeshur.

UserOnline

Related Posts