U ndanë sepse ngacmoi Beniadën?! Aleksia Peleshi flet për lidhjen me Romeon!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në portale është përfolur shumë që Aleksia Pëleshi dhe aktori Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe arsyeja ishte ngacmimi që aktori i bëri Beniadës.

Aleksia Pëleshi ka qënë e ftuar në emisionin “Goca Gra “ ku ka diskutuar rreth kësaj.

Ajo është pyetur nëse është bezdisur nga kjo gjë, ajo ka thënë:

“Big Brother është një format argëtimi. Romeo është i asaj fushe, artist, humorist. Ai e di cfarë kërkon hilaritet dhe humor te publiku dhe ia servir atë. Nuk ka lidhje me ne”.

Gjithashtu ajo është shprehur se në fillimet e saj me aktorin Romeo Veshaj ka patur shumë bezdi faktin se ai punonte deri vonë dhe ajo duhet të qëndronte vetëm në shtëpi.

UserOnline

Related Posts