Thashethemet thone se Bora Zemani shtatzënë? Shiko se ca thote ajo…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në portale kanë qarkulluar shumë lajme dhe një ng ato është lajmi se moderatorja më e përfolur e kohëve të fundit Bora Zemani është shtatzënë.

Emisioni Prive në rubrikën e vërtetë e pavërtetë ka mësuar se ky është thjeshtë një lajm i rremë që qarkulluar në portale .Një gjë e tillë nuk është e vërtetë dhe se në planet e afërta të prezantueses së njohur nuk është një fëmijë i dytë .

UserOnline

Related Posts