Dafina Zeqiri e palenaqur per largimin e Dj Pm&Dagz! Ka dy fjale per “Big Brother”

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në spektaklin e “Big Brother VIP” publiku ka votuar si më pak të votuarit dyshen Dj Dagz dhe Dj PM .Dyshja ka luajtur si një lojtar i vetëm.Për ata u hap një televotim i ri dhe më i preferuari nga publiku do të rikthehej ne shtëpi si lojtar i vetëm.Publiku ka zgjedhur të rikthejë Arbrin ndërsa Pajtimi u largua.

Dafina Zeqiri ka reaguar me një postim në InstaStory duke ngritur pikëpyetje se si ka mundësi që dy nga banorët më të pëlqyer të publikut dolën.

Këngëtarja Dafina i njeh Dj Pm dhe Dj Dagz të cilët i ka miq dhe koleg e cila ka treguar mbështetjen per ta.

UserOnline

Related Posts