Fifi dhe Graniti nisin një lidhje sekrete pas daljes nga shtëpia?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Fifi dhe Graniti janë dy nga ish konkurentët e “Big Brother VIP”.Ata janë komentuar shumë për mardhënien e tyre me njëri-tjetrin.Këngëtarja Fifi ka shprehur një pëlqim për ish-futbollistin por ata vendosën të jenë miq.

Këngëtarja Fifi pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri mohoi ta quante ndjenë apo dashuri  atë që përjetoi me ish-futbollistin Granitin.

Dyshja së fundmi janë parë pranë njëri-tjetrit në një festë,ku kanë publikuar fotografi dhe video në rrjete sociale.

“Panorama Plus” ka shkruar se miq të afërt të dyshes janë shprehur se ata kanë nisur një lidhje romantike dhe kanë vendosur që lidhja e tyre të jetë largë syve të publikut.

UserOnline

Related Posts