Mevlani i “Për’puthen” mori vendimin e papritur, Ritvana i habit të gjithë me deklaratën për të (FOTO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Publiku herë pas here ka kërkuar rikthimin e ish-konkurrentëve të “Për’puthen”. E duket se tani kjo gjë po ndodh, pasi së fundmi është konfirmuar rihyrja e Mevlan Shabës  Dhe Ana Lleshit në perputhen.

Tashmë Mevlani dhe Ana jan zyrtarisht konkurrent te këtij sezoni dhe po tentojn  sërish që të gjejn dashurinë në “Për’puthen”, duke qenë se nuk arriten dot ta gjejn  sezonin e kaluar.

Por pas lajmit për hyrjen e Mevlanit duket se interesimet janë më të mëdha. Ish-konkurrentja e këtij sezoni, Ritvana, ka bërë së fundmi një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj ne instagram. 

Ajo është pyetur nga ndjekësit nëse do të rikthehet pasi Mevlani do të bëhet pjesë e programit.

“Po sigurisht, vetëm për Mevlanin”, është përgjigjur ajo, por nuk dihet nëse kjo është në përgjigje serioze apo e ka thënë me shaka sepse ajo ka vendosur dhe te emoil duke qeshur. Madje Ritvana ka ber tag  edhe Mevlanin në postimin e saj në story. 

Kujtojmë që Ritvana u largua nga emisoni para disa javesh ajo u largua vet nga emisoni per arsye shendesore.

UserOnline

Related Posts