E ka bere per mua, Iliri perlotet kur degjon kengen e Sabianit

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Sabiani dhe Iliri krijuan një mardhënie shumë të mirë dhe të fortë me njëri-tjetrin.Dalja e Sabianit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri e mërziti Ilirin i cili e vuajti largimin e mikut të tij më të mirë.

Pas largimit të tij nga “Big Brother VIP” Sabiani ka publikuar një muzikë të re.Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “vëllait të madh” është dëgjuar kënga më e re e publikuar nga Sabiani.Në ato momente ka ardhur dhe reagimi i mikut të tij më të mirë Iliri .Ai nuk i ka mbajtur dot lotët teksa ka dëgjuar zërin e Sabianit.

“E ka bërë për mua këtë”, është shprehur ai referuar pjesës “Gjithë jetën të kujtoj edhe kurrë nuk të harroj”

UserOnline

Related Posts