Duket e pabesueshme, por Arbana Osmani e konfirmon, ky është lajmi i vitit 2021

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

A edini se gjeja me e klikuar ne google per vitin 2021  nga Shqiptaret eshte Big Brother Vip.  Lajmin e ka bërë me dije moderatorja e emisionit, Arbana Osmani përmes  nje postimi ne Instagram.

“Big Brother VIP është termi më i kërkuar nga shqiptarët në Google për vitin 2021. Dhe të mendosh që nisëm në tetor”, shkruan ajo.

UserOnline

Related Posts