”E njihja që nga jashtë po ajo nuk u afrua edhe pse ishim miq”/ Ky banorë është i zhgënjyer nga Arjola

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

gjatë një diskutimi me Antonelën ,Meridiani ka treguar se është ndjerë i zhgënjyer nga mikpritja e aktores Arjola Demiri pasi ata njiheshin nga jashtë .

 “Mendova që do më priste mirë kur erdha meqë e njihja. Por meqë nuk ndodhi ashtu, ajo le të vazhdojë lojën. Ti e ke parë sesi i kam unë marrëdhëniet me të”,-u shpreh Meridiani.

Gjatë diskutimit ata kanë folur dhe për proçesin e nominimit duke thënë: Unë nuk dua të shpëtohem nga asnjë pasi e di që do ma përmendin, më mirë të eci me këmbët e mia.

UserOnline

Related Posts