Bora Zemani i dergon serisht mesazh Donaldit, i bie qe mos martohesh kurr….

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora Zemani i dergon serisht mesazh Donaldit, i bie qe mos martohesh kurr….

 

Bora Zemani duket se i ka dërguar një tjetër mesazh Donaldit teska modelonte emisionin Për’puthen. Ajo po komentonte marrëdhënien e Mikelës me Bledin dhe Erjonin pasi tha se e pëlqen Bledin por fokusin më të madh e ka tek Erjoni. Megjithatë ende nuk është e sigurtë. Nuk mungoi komenti i Borës, e cila tha: ‘Me ndoshta i bie të mos martohesh kurrë se mund të pëlqejë dikë tjetër pas martesës.’ Kujtojmë se pas lidhjes së Donaldit me Beatrix, shumë komente të Borës janë konsideruar si mesazhe për ish të dashurin e saj por gjithçka mbetet spekulim.
UserOnline

Related Posts