Një pozë romantike që po trazon rrjetin! Bora është vajza krah Atdheut?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina është sërish në qendër të vëmendjes.

Shkak për këtë është bërë një foto që ai ka postuar së fundi e që po trazon gjithë rrjetin. Atdheu ka ndarë një foto në Instastory, ku i mban dorën një vajze.

Deri këtu çdo gjë është në rregull, por menjëherë rrjeti filloi krahasimet dhe shumë menduan se ajo vajzë ishte Bora Zemani. Kjo për faktin se ngjyra e thonjve të saj ishte e përafërt me ngjyrën e thonjve të Borës së fundi e po ashtu bluzat e tyre kishin të njëjtën ngjyrë.

UserOnline

Related Posts