Fifi dhe Graniti ‘nuk ndahen’ nga njëri-tjetri pas daljes nga Big Brother Vip.

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Fifi dhe Graniti ishin dy banorët e Big Brother Vip, që për një periudhë të shkurtër shijuan flirtimet dhe shum e shum debate midis njeri tjetrit.

Ky i fundit ishte shprehur se nuk mund ta shoh më shumë diçka me këngëtaren, pasi e konsideron si ‘motër’.

Një gjë e tillë e pati revoltuar Fifin, derisa pas daljes duket se gjërat mes dyshes kanë ndryshuar.

Dyshja Fifi, Graniti janë bërë të pandashëm qe ne shtepin e big brother dhe po ashu jasht saj, teksa shpesh po shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Graniti ishte ai që ka publikuar një fotografi në Instagram, duke shkruar: “Çfarë thua, më mirë këtu apo atje”.

Postimi ka marrë një sërë komentesh, duke aluduar se ata kanë filluar romancën jashtë shtëpisë së famshme apo ato po e bejn thjesht qe te jen ne qender te vemendjes.

UserOnline

Related Posts