Fationi Nxjer bllof produksionin thot qe u futa ne perputhen vetem per fam isha i lidhur prej me shum se 1 viti.

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

I ftuar në “Ftesë në 5”, Ervin Koxherri tha se është futur në program në mënyrë qëtë merrte famë e të kishte sukses në muzikë, pasi ai ishte i lidhur jashtë.

Koxherri shtoi se kishte bërë kompromis me të dashurën që kishte prej një viti e gjysmë që të futej në program dhe kështu bëri. Por, pavarësisht kësaj dyshja tashmë janë ndarë.

“Isha i lidhur në atë kohë. Kisha një lidhje prej një viti e gjysmë. Ne bëmë kompromis kur hyra unë në Përputhen, sepse qëllimi i hyrjes sime atje ishte muzika. Tani jemi ndarë, madje kënga e fundit ishte një dedikim për të,”- u shpreh ai.
UserOnline

Related Posts