Fjolla Morina merr vëmendje me foto provokuese në fustanin e shkurtër

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me disa foto te postuara nga ajo ne instagram.

Kjo pasi shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, ndërsa nuk mungon as me poza provokuese.

Fjolla Morina (Foto: Instagram)

Të shumta kanë qenë reagimet në hapësirën për komente dhe postimi po ashtu mblodhi mbi një mijë pëlqime.

Fjolla këtë vit ka qenë më pasive në muzikë e po ashtu edhe me prurje të reja.

Fjolla Morina në këtë periudhë është përqendruar më shumë në biznesin e ri, si sipërmarrëse. /Telegrafi/

UserOnline

Related Posts