Rrugëtimit tim po i vjen fundi”, Mikela tregon se me kë mund të dalë nga programi si cift.

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga konkurrentet më të komentuara të këtij sezoni në “Për’puthen”, Mikela, duket se ka vendosur të largohet së shpejti nga programi ose vetëm ose me personin që i pëlqen më shumë momentalisht. Bëhet fjalë për Erionin për të cilin prej kohësh ajo ka shfaqur pëlqimin më të madh, por thotë se nuk është e sigurt plotësisht.

“Nuk jam 100%, por 80% po. Erjoni nuk është i bindur. Plus ka pëlqim dhe për vajzat e tjera. Unë kam dhe për Bledin një pëlqim. Nuk mund të deklarohem se s’dua t’i ushtroj presion Erjonit dhe nuk dua të zhgënjehem më siç ka ndodhur herë të tjera këtu”.

“Rrugëtimit tim po i vjen fundi. Kam një pëlqim për Bledin. Pëlqimi më i madh për Erjonin. Nuk do të vazhdoj shumë. Nëse për pak kohë, nuk bindem nga Erjoni, do të largohem vetëm nga programi”.
UserOnline

Related Posts