Beatrix kapet keq me Sarën (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Banorët po përgatiten për koreografinë që kanë realizuar në prag të festave të fundvitit.Teksa po bënin provat ka patur një përplasje mes Beatrix Ramosajt dhe Sarah Berishës.Sarah i ka kërkuar që të ndjekë hapat e saj, ndërsa Beatrix ka reaguar shumë e revoltuar.

“Moj ti Sarah do të shohësh çdo lëvizje timen? E kam bezdi se ma the 10 herë, i di shumë mirë lëvizjet. E kujdes këmbën, shtyjë pak më andej”, i është drejtuar Beatrixa Sarës.

UserOnline

Related Posts