Poston fotot s*ski nga pishina në mes të ftohtit, moderatorja e sportit “çmend” fansat

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Moderatorja e njohur e sportit, Hygerta Sako nuk di të ndalet me postimet në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja brune ka postuar një foto në “Instagram” teksa shfaqe hot nga pishina.

Si gjithmonë, Hygerta shfaqet në super formë dhe fansat nuk ia kanë kursyer komplimentat. Postimet e saj në “Instagram” kanë marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente të bukura.
UserOnline

Related Posts